Костуми За Мажи Знаме На Денот На Независноста Печатени Врвови И Шорцеви Без Ракави Без Ракави Летни Модни Комплети За Врвки За Влечење Дневна Облека Удобни Облеки
  • Обновено

Костуми За Мажи Знаме На Денот На Независноста Печатени Врвови И Шорцеви Без Ракави Без Ракави Летни Модни Комплети За Врвки

DEN 526.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

87" големина : хххл биста : 134см/52.09" ракав : 50.Кошулата шорцеви поставува преку спорт и секојдневен, кој овозможува флексибилно движење низ торзото и рацете.03" половината : 82-94см/32.Дизајнот е едноставен и модерен, и може да се совпадне со сите чанти, капи и чевли.Големина : С Биста : 104см/40,94" Половината : 70-82см/27,56-32,28" Колк : 106см/41,73" Ракав : 46см/18,11" Должина : 70см/27,56" Должина На Дното : 49см/19,29" Големина : М Биста : 110см/43,31" Половината : 74-86см/29,13-33,86" Колк : 108см/42,52" ракав : 47,5 см/18,70" должина : 72см/28,35" должина на дното : 50см/19,69" големина : л биста : 116см/45,67" половината : 78-90см/30,71-35,43" колк : 110см/43.Кога ќе ги купите нашите машки секојдневни дуксери, внимателно проверете ја нашата табела со големини и изберете ги вистинските производи според вашата висина и тежина.01" колк : 112см/44.5 см/должина од 19,88" : 76см/29,92" должина на дното : 52см/20,47" големина : ххл Биста : 128см/50,39" Половината : 86-98см/33,86-38,58" колк : 114см/44,88" ракав : 52см/20,47" должина : 78см/30,71" дното должина : 53см/20. Оваа Машка Мода Е ОДЛИЧНА ЗА плажа,забава,свадба,јога,работа,одмор,крстарење, дома или друго секојдневно секојдневно носење за сите сезони.