Убиец Влошки Дерби Зглоб Стража, Х-Голем
  • Обновено

Убиец Влошки Дерби Зглоб Стража, Х-Голем

DEN 1279.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

187 Убијци Влошки Дерби Рачниот Зглоб е дизајниран со лизгање во умот. Неговите исклучителни карактеристики се развиени за да го одржат спортистот добро заштитен и помалку ограничен. Доживејте ја разликата! Брзото лизгање овозможува лесно вклопување. Неограниченото движење на ксефxefx81nger овозможува нормално дејство на рацете. Заштитната плоча со чаши и контури покрива поширока површина на дланката и зглобот.