Преклопување велосипед 20 Shimano Speed ​​Bike Vick Stord College School Black Black
  • Обновено

Преклопување велосипед 20 Shimano Speed ​​Bike Vick Stord College School Black Black

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобри производи за избор го претставува овој нов сребрен велосипед за преклопување на Шимано. Овој преклопен велосипед прави лесно складирање во вашата куќа или автомобил. Одлично за патување или секојдневна употреба на велосипед. Карактеристики : Shimano 6-брзински дераил и freewheel22? Широка рачка со легура со легура на легура и задната рака соживотни челични челични дизајнери за преклопување рамка20? X 1,5? Пламен на конец на крстарење гуми во боја на синџири во боја на ланци w/ рефлектори кои се прилагодени на рачката за рачката висина на височина 24? до 42? Висина на седиштето за брзо ослободување Пост-прилагодливо 36? до 46? Висина Брзо ослободување на лентимаксимална тежина 250 lbsfor на возраст од 7 години и се нагодува во три едноставни чекори на должноста на дејствување на облик на склопување. Преклопување велосипед 20 "Shimano 6 брзина велосипед за складирање на црно училиште црно црно.