Бебе Дете Краток Ракав Мета
  • Обновено

Бебе Дете Краток Ракав Мета

DEN 268.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Знаете колку се тешки малите деца на облеката. Сега еве маичка што може да ја земе : нашата унисекс маица на екипажот ханес. Издржливиот памучен дрес се чувствува мек, но се спротивставува на абење.Трим со две игли ги зајакнува манжетните и полите на вратот на екипажот.Поставете Рамна ребро-плетена јака ја одржува својата форма измијте по ес во палета на бои што ги задоволуваат децата. Ханес Бебе Дете Краток Ракав Мета : 100% памук. Машина За Перење Ладно. Унисекс. екипажот. Ханес маица. Издржлив памучен дрес. мека, но се спротивставува на абење. Дво - игла врвот трим. Поставете Рамно ребро-плетена јака. Избрани Бои.