18 x18 плоштад едноставно маргаритка се прицврстува полито во затворен простор на отворено, питомска сина количина 1
  • Обновено

18 x18 плоштад едноставно маргаритка се прицврстува полито во затворен простор на отворено, питомска сина количина 1

DEN 615.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

"Донесете го приморскиот припадник на вашиот дом за дома со едноставно Daisy 18 " x 18 "кадетско сино сидро се наоѓа во затворена/надворешна перница од нашата колекција на наутички ноќи. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот трем, палуба или Патио! Овие украсни перници се отпечатени од двете страни и се изработени со мек и издржлив полиестерски надворешен, и совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината се третира да биде отпорна на временските услови, калапот, и мувла за да можете да изберете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Кога ќе се случи дождливо време, тие можат да останат на место! Тие се зашиени со затворен раб на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Три достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", и 20 ", заедно со правоаголна перница од 14" x20 ", ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот низ вашиот дом. /Реверзибилен.