Женски Врвови Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат Женски Блузи Шупливи Со Долги Ракави Жица За Влечење Ручани Врвови За Џемпер Печатење О-Врат Блуза Блузи Дуксери Вр?
  • Обновено

Женски Врвови Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат Женски Блузи Шупливи Со Долги Ракави Жица За Влечење Ручани Врвови За Џемпер

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложување, ладење на проветрено и ладно место, не изложувајте на сончева светлина за да избегнете избледување. Благодарам. Женски Дуксер Од Руно Од Раглан Со Долги Ракави Женски Обични Дуксери Со Блок Во Боја Блузи Со Долги Ракави Женски Обични Блок Во Боја Со Долги Ракави Џебни Маици Со Кружен Врат Блузи Женски Секојдневен Блок Во Боја Вратоврска На Екипажот Со Долги Ракави Лабав Пуловер Женски Секојдневен Цветен Принт Пуловер Со Долги Ракави Врвови Со Лесен Дуксер Женски Секојдневен Отпечаток На Срце Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Со качулка Ги Блузи Женските Обични Дуксери Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер. Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка. маица со ракави врвови со туника со долги ракави туника со долги ракави за жени блуза со долги ракави врвови со долги ракави за жени врвови со долги ракави бели маици за жени туника со долги ракави блуза со долги ракави туника со долги ракави памучна туника со долги ракави за жени блузи со долги ракави туника со долги ракави маици со долги ракави туника маици со долги ракави туника маици за жени долги ракави туника маици за жени долги ракави туника врвот блуза долги ракави врвови. ❀ Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна качулка удобна за носење.