- Линк Тл-Ант24ец6н Антена Продолжен Кабел
  • Обновено

- Линк Тл-Ант24ец6н Антена Продолжен Кабел

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што Прави Овој Производшто се случува кога вашиот безжичен сигнал е премногу слаб за да се поврзете со пристапна точка во друга зграда и сакате подобро да ја поставите вашата безжична антена на повисоко или пошироко место за да добиете подобар сигнал?Кабелот за продолжување на антената е одговорот на вашите проблеми. Нема потреба да ја преместувате пристапната точка или безжичниот рутер, кој понекогаш може да биде недвижен, од место до место. Со неколкуте видови продолжен кабел со мала загуба, ќе имате поголема флексибилност да ја преместите антената со цел да ги максимизирате вашите безжични перформанси. ТП-ЛИНК ТЛ-АНТ24ЕЦ6Н 6м Должина На Кабел За Продолжување На Антената : 19,69 стапки. Должина на кабелот : 19,69 стапки. Диригент : Бакар. Карактеристика На Кабелот : Продолжен Кабел. Тип на конектор На Првиот Крај : Н-Тип Антена-Машки. Конектор На Првиот Крај Детали : Н-Тип Антена - Машки. Тип на конектор На Вториот Крај : Н - Тип Антена-Женски. Конектор На Вториот Крај Детали : Н-Тип Антена - Женски. Карактеристика На Кабелот : Продолжен Кабел. Тип на конектор На Првиот Крај : Н-Тип Антена-Машки.