Сонце Женско Лето Една Ромпер Облека Бодикон Шпагети Ремен Јога Шорцеви Комбинезон
  • Обновено

Сонце Женско Лето Една Ромпер Облека Бодикон Шпагети Ремен Јога Шорцеви Комбинезон

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. Карактеристики : Мека, удобна, едноставна, убава, модерна. Мt Length : t62 t Bust : t76-88 t Hip : t86-96 пресврт : t64-74. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој краток ромпер е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, ремен за шпагети без ракави слаб костим за играње со низок крој, украс од тантела, боја на контраст, што е многу убаво и модерно. Големина(см)tttttt tt. t t Length : t61 t Bust : t72-84 t Hip : t82-92 пресврт : t60-70. ОПЦИИ СО ТРИ ГОЛЕМИНИ : постојат три големини за да изберете, кои се мали, средни и големи, ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење.