Жените Мода Цвет Печатење V-Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови
  • Обновено

Жените Мода Цвет Печатење V-Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24"Sleeve : 32cm/12. Само дојдете со список на работи што сакате да ги направите, одберете неколку алишта што ви се допаѓаат, а остатокот оставете го на облека и лето.Дизајн : еднобојна, тркалезен врат, отпечатоци од животни, обрасци на букви, сите разиграни и слатки. Ние не правиме никаква насока по ваш избор, цврсто веруваме дека нашата облека може да ги задоволи сите ваши летни патувања и домашни потреби.