Симпатична Целиот Печатење Круг Вратот Долг Ракав Нане Зелени Бебе Сетови
  • Обновено

Симпатична Целиот Печатење Круг Вратот Долг Ракав Нане Зелени Бебе Сетови

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил : Симпатична. Ткаенина : Средно Истегнување. Пол : Бебе,Бебиња,Бебе,Новороденче, Троти. Тип На Шема : Целиот Печатење.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Должина На Ракавот : Долг Ракав.Симпатична Целиот Печатење Круг Вратот Нула Долг Ракав Нане Зелена Бебе Поставува 68 (3-6М) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Нане Зелена Симпатична Насекаде Печатење Бебешки Комплети Бебешка Облека Сетови За Бебиња Големина И Вклопување (инч)Должина На Панталони Должина На Панталони Должина На Ракавот Биста Должина на Рамото 3-6М 68 14. Детали : Лак. Долен Тип : Спортски Панталони. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашето бебе или бебето на вашиот пријател. Материјал : Ткаенина. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22). Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Боја : Нане Зелена.