Регата Жените Денбери ТРЕТИ Во Водоотпорна Јакна
  • Обновено

Регата Жените Денбери ТРЕТИ Во Водоотпорна Јакна

DEN 1671.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Полиамид, Полиестерска Ткаенина : Надолу-Допир, Дизајн на Истегнување : 2 во 1, Технологија На Копче Ткаенина : Дише, DWR Финиш, Изотекс 10000, Лесен, Топол Мансарда, Водоотпорен, Ветроотпорен Внатрешна Јакна, Снимена Шевовеска Манжетна : Прилагодливо Деколте : Качулка-Тип На Ракав : Карактеристики На Долги Ракави : Прилагодливи, одгледувани На Џебови : 2 Долни Џебови, 1 Безбедносен Џеб, прицврстување со патент : Двонасочен Зип10000гр/М2/24хршем : Прилагодлив, Шоккорд Хемдениер : 20додржливост : Изработени Од Рециклирани Материјали. УТРГ8147. 100% Полиестер. Регата Жени / Дами Денбери III 2 Во 1 Водоотпорна Јакна. Палто. Надворешна облека. Рајнгир. Зима. Жени. Женски. Печат Греј.