Жените Паѓаат Блузи, Мода Божиќ Печати Долг Ракав Дуксер Бела Блуза Вратоврска Боја Кошула Жени
  • Обновено

Жените Паѓаат Блузи, Мода Божиќ Печати Долг Ракав Дуксер Бела Блуза Вратоврска Боја Кошула Жени

DEN 375.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики. Стил : Мода, Секојдневен. Окбоп Жените Паѓаат Блузи, Мода Божиќ Печати Долги Ракави Дуксер Бела Блуза Вратоврска Боја Кошула Жени. Материјал : Полиестер. Содржина на пакетот : 1 х Женски Врвови.