Ноќта На вештерките Ќебе-Лилјак Ќебе За Внатрешна Надворешна Кујна Дома Декорација Завеса Балкон Партиција ноќта На Вештерките Тема Сина,#269
  • Обновено

Ноќта На вештерките Ќебе-Лилјак Ќебе За Внатрешна Надворешна Кујна Дома Декорација Завеса Балкон Партиција ноќта На Вештерките

DEN 153.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ноќта На Вештерките Тиква Лилјак Ќебе. Што има во пакетот : 1 х Ќебе. Посебна Карактеристика : Лесен. Стил : Модерен. Форма На Ќебе : Фрли Ќебе. Материјал : Нашето ќебе изработено од висококвалитетен фланелен против пилинг, супер мек, лесен, пријатен, мек, не пролева. Големини : Достапни во 4 големини изберете : С-32х48 инчи, М40х 58 инчи, Л-52 х 59 инчи, ХЛ-59х79 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери, возрасни. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг. Ноќта На Вештерките Ќебе. Ноќта На Вештерките Украси Ќебе. Зимски Ќебе Супер Мека Фланелен Ноќта На Вештерките Фрли Ќебе. Топло Удобно Ќебе Подароци За Деца Возрасни Цела Сезона. Подарок За Ноќта На Вештерките За Украсување На Домот.