Хлома Степен Ротирачки Алуминиумска Легура Велосипед Мотоцикл Држач За Монтирање Телефон Држач
  • Обновено

Хлома Степен Ротирачки Алуминиумска Легура Велосипед Мотоцикл Држач За Монтирање Телефон Држач

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : 1 x Држач За Телефон За Велосипед Со Додатоци За Завртки (Други Не Се Вклучени) овој држач за телефон од алуминиумска легура има висока компатибилност, што е погодно за повеќето мобилни телефони. Заградата можете да ја монтирате на рачката или ретровизорот на мотоциклот. Неговиот ротирачки степен од 360 степени, така што ќе можете слободно да го прилагодите.Неговиот ротирачки степен од 360 степени, така што ќе можете слободно да го прилагодите.