Сдјма машки боксер гаќи Долна Облека Мажи Обични Модни Цврсти Боксери Патент За Дишење Долна Облека За Подигнување Задник
  • Обновено

Сдјма машки боксер гаќи Долна Облека Мажи Обични Модни Цврсти Боксери Патент За Дишење Долна Облека За Подигнување Задник

DEN 63.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мажи Обични Модни Цврсти Боксери Долна Облека За Подигнување На Патент Што Дише : дизајн На Дишење Од Памучен Полиестер, совршен за секојдневно носење. Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Сезона : Алгендер : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Памучни Полиестерски Ракави : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Долна Облека.USUKEUWaist XLXLarge8123876cm/29.92 " Големина : XLSize. : XLarge US : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 76cm/29.92 " УДОБНА ТКАЕНИНА. ЕЛАСТИЧНО ИСТЕГНУВАЊЕ. ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН.