Некој Во Грција Ме Сака Грчко Знаме Срце Бебе Боди, 0-Месеци Бело
  • Обновено

Некој Во Грција Ме Сака Грчко Знаме Срце Бебе Боди, 0-Месеци Бело

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа симпатична Некој Во Грција Ме Сака дизајнот е совршен за деца кои имаат семејство во Грција. 100% памук onesys® бренд бебе боди. Печатени во САД користејќи водечка технологија за печатење директно до облека во индустријата. Машина за перење. Мастила на база на вода сертифицирани да бидат безбедни за возрасни и деца, вклучувајќи ги и бебињата. Едно парче бебешко боди со прилепувања на копчиња.