Избрани Розова Бела Дупчалка Во Собата 4
  • Обновено

Избрани Розова Бела Дупчалка Во Собата 4

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кујнски додаток со стил! DII ги создаде овие држачи за садови во безвременски дизајн со мода и функционален на ум. Создадете радосна атмосфера со оваа кујнска алатка, нема повеќе стари традиционални кујнски топли влошки за вас. Овие држачи за садови се совршени за готвење, печење, сервирање или вечери, подарете им на пријателите и семејството. Комплетот за садови вклучува 4 држачи за садови, секој има димензии 9 инчи на 8 инчи, одлична алатка во кујната за да ве заштити од топлина додека готвите и печете или користите како тривет за да ја заштитите вашата маса и работните површини од грозни изгореници. Секој сет вклучува 4 држачи за садови во 4 дизајни со димензии 9 инчи на 8 инчи. Отпорен на топлина за да ги заштитите рацете додека ракувате со топли садови, тави, садови, тепсија и многу повеќе. 100% памучна ткаенина, машинско перење со ладна вода на нежен циклус и суво ниско ниво. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Отпорен на топлина што ви овозможува безбедно да ги отстраните садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. За употреба до 400 степени, не користете ја во топла рерна или на отворен пламен.