Каролини Богатства Bb2588pw Божиќ Подароци меѓу Пријателите Боксер-Светкава Срна Платно Ткаенина Декоративна Перница
  • Обновено

Каролини Богатства Bb2588pw Божиќ Подароци меѓу Пријателите Боксер-Светкава Срна Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 784.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата.