Панда Напаѓач, Азиски Тим-Дете Премиум Маица
  • Обновено

Панда Напаѓач, Азиски Тим-Дете Премиум Маица

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големиот татко на нашата колекција, оваа премиум Маица е колку што може поблиску до совршена. Оптимизиран е за сите видови печатење и брзо ќе ви стане омилена Маица. Мека и удобна, издржлива и густа, ова е дефинитивен задолжителен и препорачан производ. 100% памук (хедер греј е 95% памук/5% вискоза. хедер блу и јаглен греј се 80% памук/20% полиестер. хедер бургундија е 60% памук/40% полиестер). Тежина на ткаенината : 4.42 озферли произведени, сертифицирани и тројно ревидирани.Двојно зашиени, засилени шевови на рамото,ракавот, јаката и производот на половината може да бидат мали, ве молиме проверете ги графиконите со големина, увезена облека, обработена и отпечатена во сад нормално fitabcyuth 2t15. 98 in10. 98 in4. 02 in Youth 4 T17. 48 in11. 97 in4. 49 во.