Здраво Мело Празнична Кошула За Спиење-Бебе Надвор Е Ладно, Морнарица, Мал Медиум
  • Обновено

Здраво Мело Празнична Кошула За Спиење-Бебе Надвор Е Ладно, Морнарица, Мал Медиум

DEN 396.32

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете ја вашата забава екстра посебна Со Оваа Здраво Мело Празнична Кошула За Спиење-Бебе Надвор Е Ладно, Морнарица, Мал/Среден. Оваа кошула За спиење Здраво Мело е толку мека што ќе сакате да легнете рано и да спиете доцна. Овие графички маици имаат долго опуштено вклопување со секојдневни валани ракави и удобно отворено деколте, изработено од нашата мека ткаенина со достоен потпис од соништата. Спијте, дремнете и опуштете се во целосна удобност. Прави симпатичен подарок со соодветна торбичка.Направено од 95% полиестер и 5% спандекс. Машинско перење ладно со слични бои; исушете се.КАРАКТЕРИСТИКИ и СПЕЦИФИКАЦИИ : Здраво Мело Празнична Кошула За Спиење - Бебе Надвор Е Ладно : Мала/Средна Тема : Општа Боја : Морнарица материјал : 95% полиестер и 5% спандекс машина за перење ладно со сува боја атрактивен дизајн Здраво Мело Празнична Божиќна Кошула За Спиење Со Подарок Торба За Патување, Бебе Ладно Надвор Од Морнарицата с/М.