Калексотика Г-Бакнеж 3-Брзински Двоен Мотор Г-Точка Вибратор-Виолетова
  • Обновено

Калексотика Г-Бакнеж 3-Брзински Двоен Мотор Г-Точка Вибратор-Виолетова

DEN 335.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајната во женската возбуда! Г Бакнеж Виолетовиот вибратор има двојни мотори за крајна женска возбуда! Контуриран вибрирачки врв за оптимално возбудување На Г-точката. Вибрирачки стимулатор на клиторисот со бубачки за задоволство. 3 моќни растечки брзини. Лесен за ракување контрола на копчето. Безбеден и чист за телото и задоволството. Направено со употреба на нетоксични материјали без фталат Термопластична гума tpr масажер ABS пластична капа ABS пластика со сребрен декор прстен. Вибрира секс играчка бара 2 ААА батерии не се вклучени. Не оставајте батерии во вибраторот помеѓу употребата. Оската е долга 4 инчи за 1,25 инчи, а стимулаторот на клиторисот е долг 1,75 инчи за 1,25 инчи широк. Масовна тежина : 4,6 унци. Водоотпорен за играње надвор од спалната соба. Секогаш чистете пред и после употреба плус помеѓу партнерите. Се препорачува лубрикант на база на вода. Категорија : За Жени Вибратор Вибратори. Г Бакнеж Вибратор е регистрирана трговска марка За Егзотични Новини Во Калифорнија. Боите може да варираат. Неверојатно моќен, контурен масажер. Со двојни мотори 3 интензивни брзини на вибрации. Лесна контрола на копчето.