Poulan Pro 22 LW 3-N- AWD косилка (Кохле
  • Обновено

Poulan Pro 22 LW 3-N- AWD косилка (Кохле

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

И, тоа Не застанува тука! Оваа косилка е преполна со дополнителни sвона и свирки, како удобна кауција со гума; девет позиции за висина на сечење на брзо прилагодување; две позиции за прилагодување на рачката; и вграден конектор за црево за вода за брз, едноставен Исчистете под палубата за сечење.