Срна Мопс Ватиран Ќебе
  • Обновено

Срна Мопс Ватиран Ќебе

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исполнет со 100% памук и ватиран, одлично ја одржува студот. Мопс подароци, Мопс колекционерски предмети. Тоа е совршен подарок за дипломирање, родендени, празници, свадби, тушеви за бебиња, загревање на куќата или која било друга пригода каде што би сакале да ги подарите подароците на топлина, стил и удобност. Кога ќебето ќе добие премногу отпечатоци од шепи, едноставно фрлете го во миење и следете ги упатствата за нега на ознаката за да го вратите во нова состојба.