Зувимк Бебе Сандали, Бебе Девојки Принцеза Сандали Бохемија Мека Единствена Дете Првите Пешаци Плажа Фустан Папучи Чевли Бела
  • Обновено

Зувимк Бебе Сандали, Бебе Девојки Принцеза Сандали Бохемија Мека Единствена Дете Првите Пешаци Плажа Фустан Папучи Чевли Бела

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Летни Деца И Доенчиња Мали Чевли Момчиња И Девојчиња Сандали Рамни Стапала Лесни Ремени Римски Флип Апостолки Деца Рефус. Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Чевли горниот материјал : СТП. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 пар чевли Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да Нарачаат + 1 Големина. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња.