Arttoframes Пригушени Prosecco Злато Слика Рамка, Ова Злато Мдф Постер Рамка Е Одлична за Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа Со Редовни Стакло
  • Обновено

Arttoframes Пригушени Prosecco Злато Слика Рамка, Ова Злато Мдф Постер Рамка Е Одлична за Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пригушено Просеко Злато Пригушено Просеко Злато Пригушено Просеко Злато Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 6х8 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 7, 83х9, 83 инчи. Ве молиме запомнете : овој стил на рамка има сребрена завршница со златни призвуци наменети да личат на старо сребро што е оцрнето. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 335 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,5000 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).