Спортски Градници Спорт Длабоко В Елек За Вратот Бралета Безжичен Беспрекорен Градник
  • Обновено

Спортски Градници Спорт Длабоко В Елек За Вратот Бралета Безжичен Беспрекорен Градник

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие спортски градници се паметен додаток на нечија гардероба. Без разлика дали го носите за одмор или за теретана, овој градник ве одржува поддржан додека одржувате мазен изглед. Овие градници со долна жица ви овозможуваат магичен лифт, истовремено обликувајќи и поддржувајќи. Совршено решение за создавање природен изглед под вас секојдневната тврдина е клучна кога станува збор за вашите градници, затоа овие градници се конструирани со мека, растеглива ткаенина што дише. Нашиот асортиман на стилови е дизајниран имајќи го предвид вашиот активен животен стил. NIWTR Спортски Градници Спорт Длабоко V Вратот Елек Bralette Безжичен Беспрекорен Градник (Светло Сина, И).