Денот НА вљубените ЉУБОВНИ Писма Срца Женска Маица
  • Обновено

Денот НА вљубените ЉУБОВНИ Писма Срца Женска Маица

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

И не грижете се дали брзо ќе се намали или истроши – тој е направен од издржливи материјали дизајнирани да траат. Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност.●Материјал● Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 2. Ткаенината е мека на допир, а кошулата е малку растеглива, што го олеснува носењето и спарувањето со различни тимови. Па зошто да чекаме? Земете ги рацете на еден денес и доживејте ја удобноста и стилот на нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! 1. Носете го за извршување задачи, дружење дома, патување или вежбање; оваа кошула е совршена за секакви активности. Користете течност за перење со температура не повеќе ОД 45 °C за да изгледате ново!Барате летен врв? Нашата женска графичка Маица сигурно ќе одговара на сметката. Кошулата е исто така лесна за нега и може да биде машинска или рачно измиена, но не заборавајте да ја оставите да кисне премногу долго или да ја избелите.Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави!Нашата Маица е дизајнирана со уникатна и модерна графика на предната страна, обезбедувајќи да се издвоите од толпата.