Женски Hd V-Вратот Маица L39VR
  • Обновено

Женски Hd V-Вратот Маица L39VR

DEN 366.56

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5.0 мл., 100% претходно намалена Памучна атлетска Хедер е 90/10 памучен/полиестеркласичен женски стил со женско деколте, ракави и ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење1х1 ребро јака Со митрирана v-лепење од рамо до рамо со двојна игла зашиени ракави И долна хемтеарска етикета Плод На разбој жени hd v-вратот маица l39vr (10 пакет).