Жените Се Враќаат На Училиште Девојки Прв Ден Од 3-То Одделение Маица Подарок Екипажот Вратот Партија Маици Маица
  • Обновено

Жените Се Враќаат На Училиште Девојки Прв Ден Од 3-То Одделение Маица Подарок Екипажот Вратот Партија Маици Маица

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли.