Дозвола И Намалување Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Тркалезен Врат Со Долг Ракав Печатено Копче Маица Врв БЕЖ 5XL
  • Обновено

Дозвола И Намалување Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Тркалезен Врат Со Долг Ракав Печатено Копче Маица Врв БЕЖ 5XL

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој врв ќе му ласка на секој тип на тело. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Секојдневно носење,плажа, на отворено, состаноци, забави, патувања, одмор и така натаму.Лесно се совпаѓа со хеланки, фармерки, шорцеви и обични чевли со високи потпетици во секојдневниот живот.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S100cm/39.Женска Мода Секојдневен Тркалезен Врат Маица Со Печатено Копче Со Долг Ракавповеќе проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.31" Добро направено Со мека, висококвалитетна изработка за правење, не е лесно да се збрчка, да се собира или да избледи во миењето доколку ги исполнува условите за перење, меко, лесно, но издржливо, погодно за кожата и дише. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.