Женски Печатени Краток Ракав Круг Вратот Ретро Краток Ракав Лето Лабава Врвови Блузи Женски Летни Маици На Продажба И Вино
  • Обновено

Женски Печатени Краток Ракав Круг Вратот Ретро Краток Ракав Лето Лабава Врвови Блузи Женски Летни Маици На Продажба И Вино

DEN 231.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

07" должина : 70см/27. "Прилики" : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење итн.46" должина : 72см/28.56" големина : xl Биста : 120см/47.09" рамо : 48см/18. ●Материјал# : материјал Од Полиестерски влакна, лесен дише, удобен и мек, не е лесен за деформација, не е лесен за бледнее.24" рамо : 52см/20.