Девон и Џонс Д100В Дами Пима Пике Јака Поло
  • Обновено

Девон и Џонс Д100В Дами Пима Пике Јака Поло

DEN 479.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 мл., 100% полиестер; отстранување На Влага; Отпорен На Пилули; Отпорен на Финтата; етикета за кинење; 6,8 мл., 100% Перуански пима памук; Удобност на луксузен пима памук; Сивата Хедер е 90% памук, 10% полиестер; Копчиња дура-Перл}; плетени манжетни за Ребра; женско вклопување; Деликатна Јака; плакета со Две копчиња;.