Женска Маица Дишење Улична Облека Набраздена Чипка Против Вратот Лабави Дами Женски Пролет Лето Секојдневна Плажа Дневни Маици Женски Врвови
  • Обновено

Женска Маица Дишење Улична Облека Набраздена Чипка Против Вратот Лабави Дами Женски Пролет Лето Секојдневна Плажа Дневни Маици

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Летните тенкови за жените да се комбинираат со фармерки, хеланки и шорцеви. Овие широки врвови кошули за секоја различна пригода, одмор, одмор, секојдневен, канцеларија и сл.35" големина : xxl биста : 121см/47. Симпатична печатени кошули/патување маици/плажа одмор блузи се дизајнирани вас.95" големина : xl биста : 112см/44. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Графички маици Маица со кратки ракави, секојдневен опуштен стил одговара за млади жени .