Јадеше Облека Женски Изгледаш Како 4 јули Бела Маица
  • Обновено

Јадеше Облека Женски Изгледаш Како 4 јули Бела Маица

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Удобен, достапен начин за изразување. СМЕШНА ПРАЗНИЧНА МАИЦА : забавувајте се малку со соодветни кошули за семејството. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. ЖЕНСКИ 4 ЈУЛИ КОШУЛА : 7 јаделе 9 облека ново издание На Денот На Независноста кошули. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Прославете ја вашата слобода со совршена кошула!. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. Сите ПРИЛИКИ : 7 јаделе 9 облека дизајни кошули за деца секојдневно носат, родендени, назад на училиште, специјални прилики, празници, бебе туш подароци, Божиќ подароци и повеќе!.