Есенски Кошули за жени Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Цврст Принт Портокал Л
  • Обновено

Есенски Кошули за жени Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Цврст Принт Портокал Л

DEN 243.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : С САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67" Рамо : 33см/12.99" Ракав : 24см/9.45" Должина : 61см/24.02" Големина : М САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 120см/47.24" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 25см/9.84" ДОЛЖИНА : 62 CM/24.41" големина : l сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 124cm/48.82" рамо : 35cm/13.78" ракав : 26cm/10.24" ДОЛЖИНА : 63 CM/24.80" големина : xl сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 128cm/50.39" рамо : 36см/14.17" РАКАВ : 27см/10.63" должина : 64см/25.20" големина : ххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 биста : 132см/51.97" Рамо : 37СМ/14.57" ракав : 28см/11.02" должина : 65см/25.59" обична женска Облека. блузас мујер де мода 2022. модни женски блузи.