Сакам Мојата Жешка Девојка, Па Ве Молиме Да Се Држат Настрана Од Мене Маица
  • Обновено

Сакам Мојата Жешка Девојка, Па Ве Молиме Да Се Држат Настрана Од Мене Маица

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави!Нашата Маица е дизајнирана со уникатна и модерна графика на предната страна, обезбедувајќи да се издвоите од толпата. Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност. Кошулата е исто така лесна за нега и може да биде машинска или рачно измиена, но не заборавајте да ја оставите да кисне премногу долго или да ја избелите.●Ракави● Краток 5. Ткаенината е мека на допир, а кошулата е малку растеглива, што го олеснува носењето и спарувањето со различни тимови.Без разлика дали се облекувате нагоре или надолу, нашата женска Маица е одличен избор. И не грижете се дали брзо ќе се намали или истроши – тој е направен од издржливи материјали дизајнирани да траат. Тоа е симпатично, удобно и разноврсно, што го прави суштински дел од гардеробата на секоја жена.