Комфорна облека, женски плус големина на лактот со должина на лактот отворен предниот кардиган
  • Обновено

Комфорна облека, женски плус големина на лактот со должина на лактот отворен предниот кардиган

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен додаден допир на која било облека. Овој удобен отворен предниот дел плус со големина на кардиган има ракави со должина на лактот, продолжена должина и удобен материјал. Оваа женска гума е лесно да се додаде во која било облека за полиран слоевит изглед. Отворен фронт. ракави со должина на лактот. Долго.