Fonwoon Женски Лабава Краток Ракав Batwing Ракав Шифон Врвот Маица Блуза
  • Обновено

Fonwoon Женски Лабава Краток Ракав Batwing Ракав Шифон Врвот Маица Блуза

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 "Рамо До Ракав : 21cm/8. Големина : SBust : 92cm/36.8 "Рамо До Ракав : 22cm/8. Материјал : шифон.5 "Рамо До Ракав : 25cm/9.1 "Рамо До Ракав : 26cm/10. Должина на ракавот : Краток Ракав.7" Должина : 59cm/23.9"Рамо До Ракав : 24cm/9.3" Должина : 63cm/24. Пол : Жени. Модни Женски Пролетни Печатени ракави со средна должина На Екипажот-Вратот Обични Маици.7 "Рамо До Ракав : 27cm/10.