Теми женски вселенски бои за боја на врвот со V-вратот
  • Обновено

Теми женски вселенски бои за боја на врвот со V-вратот

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ставете PEP во вашиот стил со врвот на Peplum на La Thread. Замавливо полите обезбедува шармантна, силуета за кукли за бебиња додека ткаенината за вселенска боја го привлекува окото. Материјал : 50% полиестер/48% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вселенска боја. Врвот на вселенската боја на бојата за жени од теми за ЛА.