Scyoekwg Туника Врвот За Жена Краток Ракав Цветни Печатени Графички Повик Лабава Фит Блуза Квадратни Вратот Полите Замав Плисирани Туника Маици Лесни Удобни Летни Кош
  • Обновено

Scyoekwg Туника Врвот За Жена Краток Ракав Цветни Печатени Графички Повик Лабава Фит Блуза Квадратни Вратот Полите Замав Плисирани

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 100см/39.56 " Ракав= 20см/7.37 "Должина= 71см/27. Големина= М Големина. **Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Aut,Зимски Пол : Жени, Девојки Повод : Дневен, Секојдневен, Забавен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 еез жени Препорака За Врвна Големина : Големина= Големина. Прилики : Трендовски Врвови за жени се погодни за секојдневна, домашна, забава, плажа, клуб, шопинг, работа, канцеларија, одмор, лежење наоколу, одмор, дневна и летна облека. Натпревар : обичните женски врвови се класика која никогаш нема да излезе од фи и разноврсна, секојдневните трендовски врвови можат да бидат совршено усогласени со фармерки, шорцеви или долни со висок струк.Можете да го обложите под вашата омилена облека како јакни, блејзери, кардигани или едноставно да ја носите сами за посекси изглед.13" Ракав= 24cm/9.