Пгерауг женски врвови со кратки ракави Летни Жени Надвор Од Рамо Возбудувања Врвови Шифон Цветни Блузи за Печатење од врвовите На рамената за жени Розова М
  • Обновено

Пгерауг женски врвови со кратки ракави Летни Жени Надвор Од Рамо Возбудувања Врвови Шифон Цветни Блузи за Печатење од врвовите

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : XXL Биста : 102cm/40.43" Рамо : 36см/14.16" Рамо : 39cm/15.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Опис : Специјален дизајн на ладно рамо изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.01 "Рамо : 37см/14.8" должина : 58СМ/22. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.58 "Рамо : 38cm/15.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Големина : М Биста : 90см/35.4 Должина : 62cm/24.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.6" Должина : 60см/23.Сезона : Пролет/Лето : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : должина На ракавот За Печатење : Деколте На Ракавот : Декорација Надвор Од Рамото : Ништо што добивате : 1 Х Топноте : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.