Синдисус Дами Обични Екипажот Вратот Маица Жени Основни Пуловер Писма Дизајн Салон Цветни Печати Лабава маица
  • Обновено

Синдисус Дами Обични Екипажот Вратот Маица Жени Основни Пуловер Писма Дизајн Салон Цветни Печати Лабава маица

DEN 281.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Дизајн : Цветен Принт, Букви Дизајн Маичка Кошула, Екипажот Вратот Кошула, Краток Ракав Врвови. Дизајн-Обична Маица За Вратот На Екипажот, Врвови Со Кратки Ракави, Лабава Маичка, Печатена Блуза Со Букви, Летни Цветни Маици За Печатење, Маици Со Кратки Ракави За Одмор, Трендовски и Елегантни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење.