Преголем Дуксер За Жени Еднобојни Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави Врвови Обични Лабави Тенки Дуксери Со Екипаж Со Плус Големина
  • Обновено

Преголем Дуксер За Жени Еднобојни Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави Врвови Обични Лабави Тенки Дуксери Со Екипаж Со Плус Големина

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1. Свежа линија на млади современици донесени од дизајнери кои патуваат низ светот за инспирација.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Едноставно и елегантно. Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите зајакнува и тонизира го подобрува држењето на телото.