Колиша Жени Летни Блузи V Вратот Маица Краток Ракав Маица Лабава Работа Сад Знаме Печатење Туника Блуза Стил-О Л
  • Обновено

Колиша Жени Летни Блузи V Вратот Маица Краток Ракав Маица Лабава Работа Сад Знаме Печатење Туника Блуза Стил-О Л

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн-Врв За Печатење На Американско Знаме, Графичка Маица, Пуловер Со Печатени Ѕвезди/Пруги, Маица Со Летни Кратки Ракави, Блуза Со Врат, Модерна е и Лабава. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Купите!!!2.Дизајн : Различна Графика За Избор.