Дакијан Жените Плус Големина Маици Дозвола Женски Печатење Мода Краток Ракав Маица Повик Блуза Печати Блузи Жени Плус Големина Блузи Дозвола Зелена Л
  • Обновено

Дакијан Жените Плус Големина Маици Дозвола Женски Печатење Мода Краток Ракав Маица Повик Блуза Печати Блузи Жени Плус Големина

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Жените Плус големина Маици 5 5.32 "Ракав : 17.48" Должина : 69cm/27.89" Должина : 63cm/24.    Спецификациисезона : Лето : Женски Материјал : Декорација На Плојестер : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 120,0~170,0 G (S-3 XL) Карактеристики : 1.87" Должина : 73cm/28.29" Ракав : 20cm/7.52 "Рамо : 47cm/18.68 "Должина : 71cm/27. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Top Size : S Биста : 96cm/37. Големина : XXXL Биста : 118cm/46. Големина : XL Биста : 108cm/42. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.09" Должина : 65см/25. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.74 " Маици за жени кратки ракави дозвола. Летни врвови за дозвола за жени под 10 долари.94 "Рамо : 46cm/18. Стилски и мода ве прават попривлечни 3.28 "Должина : 67cm/26. Големина : XXL Биста : 114cm/44.37" Рамо : 45см/17.