Џемпер за време и време на време на женски врат
  • Обновено

Џемпер за време и време на време на женски врат

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Comzy на следното ниво е ваш со време и супер-меко маичка на Тру со трендовски ракави со балон. Без напор додаток на вашата обична колекција. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги балони ракави со вградени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Женска џемпер со врат од време и вистинито.