Плимут Предива Дома - # Зелен Мраз
  • Обновено

Плимут Предива Дома - Зелен Мраз

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плимут Предиво Homestead е 100% волна, влошена тежина предиво во прекрасен спектар на цврсти бои. Нежно откачено, Домот има мека текстура со малку рустикален изглед. Создадете пријатни џемпери, капи, белезници Мерач : 4 sts = 1" На Нас 9skein Тежина/Двор : 100g/191yds Care : Рачно Перење, Сув Рамен Изработен Во Перу Содржина На Влакна : 100% Волна. Тежина На предиво : Најлошо; Мерач : 4 ст = 1 " НА САД 9. Тежина/Двор : 100гр/191иди. Грижа : Миење Раце, Суво Рамно. Направено Во Перу.