Мали Девојки Фустани Летни Тинејџери Ново Здолниште Со Кратки Ракави Елегантен Секојдневен Сарафан Секојдневно Носење. Фустан За Деца
  • Обновено

Мали Девојки Фустани Летни Тинејџери Ново Здолниште Со Кратки Ракави Елегантен Секојдневен Сарафан Секојдневно Носење. Фустан

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

71"1509-10 Years76cm/26.Фустан За Девојки Летни Девојки' Ново Детско Здолниште Со Кратки Ракави Елегантен Секојдневен Фустан Сарафан Секојдневно Носење.Карактеристики : УБАВ ПОДАРОК ЗА ВАШАТА ПРИНЦЕЗА : симпатичен дезен фустан со модерен стил, Симпатичен, Но Уникатен, Сладок и Симпатичен изглед, на вашите девојки ќе им се допадне. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.80"1204-5 Years64cm/24.ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1x дете девојка фустан.20" половината : 66см/24. Подарок за роденденска забава, враќање на училишниот подарок.Еластична и удобна ткаенина без пилинг .Повод : Погоден За училиште, секојдневно носење, дом, одмор на плажа, роденденска забава, свадбена забава, уметничка фотосесија, семеен собир.41" должина : 73см/28. Фустани За Тинејџери Девојки 14-16 Трендовски. Секоја девојка ќе ужива да се врти во овој фустанодлични за лето, секојдневно носење, одмор, играње надвор, облека за плажа,игротека,фотографија итн.41" половината : 62см/23.74"1407-8 Years72cm/25.74" големина : 140 препорачана возраст : 7-8години биста : 72см/25.77" големина : 130 препорачана возраст : 5-6години биста : 68см/25.