Гдфун Мода Жени Дами Без Ракави Вратоврска Боја Печатење Секси Банкет долг Фустан женски фустани
  • Обновено

Гдфун Мода Жени Дами Без Ракави Вратоврска Боја Печатење Секси Банкет долг Фустан женски фустани

DEN 936.32

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

погоден за повеќето форми на тело, изгледа повеќе мода и трендовски.62" Колк : 80см/31.06"Големина : М Биста : 84см/33.Должина : Редовна Пригода : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.50" Должина : 150см/59.20" Колк : 84см/33. Мек Материјал-фустани костум за лето. Нула жали!.06"Големина : Л Биста : 88см/34,65" половината : 68см/26,77" колк : 88см/34,65" должина : 151см/59,45"големина : xl биста : 92см/36,22" половината : 72см/28,35" колк : 92см/36,22" должина : 151см/59,45"големина : 2хл Биста : 96см/37,80" половината : 76см/29,92" колк : 96см/37,80" должина : 151см/59,45"како да се мие : рачно миење ладно,Висат Или Линија Сув материјал : полиестерматеријал лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, Но Останете ладни : одговара на големината пол : жени повод : секојдневно Што Добивате : 1 х жени Сезона на облекување : лето ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.07" Половината : 64см/25.Стил : Повик На Повод, носете го на обична вечер за забава за дипломирање,патување, носење на плажа.50" Половината : 60см/23. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.