Летен Задолжителен Миархб Женски Секојдневен Печатење V - Вратот Чипка Прашка Здолниште Сонце Фустан, Розова, XXL
  • Обновено

Летен Задолжителен Миархб Женски Секојдневен Печатење V - Вратот Чипка Прашка Здолниште Сонце Фустан, Розова, XXL

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

67 "Ракав : 20см/7. Со топли панталони и чизми или рамни чевли, ќе добиете многу комплименти!.45" Должина : 98cm/38.73" Колк : 122cm/48. Тенок крој, е основен секојдневен стил, може да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. За да препорачате избор на попуст топла продажба спортски суспендиран елек .88 "Половината : 112cm/44. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3.76 " Ракав : 23cm/9. Иако забележлив стомак кој лесно се камуфлира со кројот и стилот на овие фустани. Големина : м биста : 102см/40.